Apartamentos El Gallo

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Tijdens hun verblijf in Apartamentos El Gallo Marbella van 70 m², kunnen gasten Oude stad van Marbella bezoeken, gelegen op op wandelafstand van ongeveer 11 minuten ervandaan. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

    Dit appartement vindt u in het centrum van Marbella. De Playa de la Fontanilla ligt op maar 1 km verderop en de luchthaven Malaga bevindt zich op 55 km afstand van 1-slaapkamer Apartamentos El Gallo. De Mezquita del Rey Abdelaziz is binnen 10 minuten met de auto vanaf het 1-badkamer appartement genesteld.

    Als gasten verblijven in de accommodatie, hebben ze toegang tot een terras, een zitruimte en een keuken voorzien van airconditioning en een wasmachine. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet, een douche en een wasmachine in het appartement. Daarnaast vindt u er een droger en handdoeken.

    De zelfcatering faciliteiten hebben een complete keuken met een broodrooster, keukengerei en glaswerk. De Leganitos bushalte is op 550 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290290008439550000000000000000VFT/MA/014665,VFT/MA/01466.

    Kameropties bij Apartamentos El Gallo Marbella

    Als gasten verblijven in de accommodatie, hebben ze toegang tot een terras, een zitruimte en een keuken voorzien van airconditioning en een wasmachine. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet, een douche en een wasmachine in het appartement. Daarnaast vindt u er een droger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos El Gallo Marbella Faciliteiten foto Apartamentos El Gallo Marbella Faciliteiten foto Apartamentos El Gallo Marbella Kamer foto Apartamentos El Gallo Marbella Bedden foto Apartamentos El Gallo Marbella Bedden foto Apartamentos El Gallo Marbella Kamer foto Apartamentos El Gallo Marbella Keuken foto Apartamentos El Gallo Marbella Buitenkant foto Apartamentos El Gallo Marbella Toiletten foto Apartamentos El Gallo Marbella Bedden foto
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 70 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamentos El Gallo Marbella

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamentos El Gallo Marbella

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartamentos El Gallo?
      Apartamentos El Gallo heeft een oppervlakte van 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos El Gallo Marbella